TEXT_CURRENCIES_WORDS
Turkey

Güvenlik

Bizim Store'a Çevrimiçi hoş geldiniz!

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Biz Satıyoruz Ya hiçbir koşulda herhangi bir Üçüncü Taraflara Kişisel Bilgilerinizi Kiralama asla. Biz çok yüksek Sizin güven Değer Veren Ve Güvenlik ve bize sağlayın Ve biz Bizim Gizlilik Politikasında tanımlanan mı gibi sadece Kullanılır Will Herhangi Kişisel Bilgilerin gizliliğini korumak için Çalışacak.

Ne Tür Kişisel Bilgileri Topluyoruz?

Aşağıda Daha Detaylı Forth Set gibi, biz Internet Alışveriş Web Sitesi ("Site") kullanma Sen ne zaman sağlayın That Kişisel Bilgileri toplar. Bu bilgiler Sizin ve soyadınız, Sizin Hesap Oluştur E-posta Adresi Ve Telefon Numarası içerir. Sen Hesap Oluşturma olmadan bu siteyi göz atın Can, Ama sen bir şey Ve İzleme Sipariş Ve Sitemize Diğer Hizmetleri Yararlanın için Amacıyla satın When You Bir Hesap Oluştur Need Will. Sen Bizim Müşteri Hizmetleri Departmanı İletişim zaman biz Kişisel Bilgiler onaylayın için sen İsteyebilir. Bu Aramıza Kişisel Kimlik Doğrulama By Gizliliğinin korumak için izin Will.

İnternet-Alışveriş Kasıtlı Sen 18 yaşın altında Fakat Yaşı En Az 13 Yıl Sadece için Anlaştı bir ebeveyn veya kanuni temsilcisine gözetiminde Bu Siteyi kullanarak Mayıs Eğer 13 yaşından küçük Çocuklar Hakkında Bilgi Topluyor Vermiyor Kullanım Bizim Web sitemin Şartları ile Bound olun.

Güvenlik

Sitemiz Kişisel Bilgiler Gerekli mi Tüm Web Sayfaları On Endüstri Standardı Güvenli Yuva Katmanı (SSL) Şifreleme kullanır. Bu Şifreleme Teknolojisi Veri Ulaştırma Sırasında adı, adresi, Ve Kredi Kartı Numarası korur. Biz Gururla Doğrulanmış Güvenli Seal Ekran - Sitemiz 11000 üzerinde Güvenlik Açıkları için Kontrol Tarama Verified Güvenli Açığı Tarayıcısını kullanarak Taranan Has Been. Bu Sitede Haftalık Ve FBI / SANS Internet Security Testi geçmek için On Demand test mi.